Wielkimi krokami zbliżają się moje 25 urodziny. Jak sobie przypomnę, co się wydarzyło w trakcie tego czasu, to łapię się za głowę. W ciągu tylko ostatnich lat moje życie nabrało zupełnie nowych kształtów i kolorów.

Mam wspaniałą żonę, kochaną córeczkę, wspaniałych przyjaciół. W ciągu tych 25 lat poznałem wielu bardzo dobrych ludzi. Tych znanych z pierwszych stron gazet, jak i tych czuwających w ukryciu.  To niesamowite.

Skoro zbliża się taka piękna rocznica, to chcę ją wykorzystać, aby zrobić znów coś dobrego. Swoje życie już na wieki związałem z dziećmi. To misja, którą mam do zrealizowania. Jedni kochają piłkę nożną, inni realizują się tworząc cudowne obrazy. Są i tacy, którzy mają smykałkę do biznesu.

A ja dbam o dobro dziecka.

Skoro to urodziny to nie oczekuję kwiatów, niezwykłych prezentów z najlepszych gablot sklepowych. Nie. To wszystko nie jest mi potrzebne. Chcę, prosić Cię o to, co dla mnie ważne.

Dzisiaj chcę poprosić Cię o ufundowanie biletów do kina dla dzieci z Republiki Dziecięcej. To najlepszy prezent, jaki możesz mi zrobić.
Mamy czas do 28 lutego. Wtedy się urodziłem. Jeden bilet to tylko 12,50 zł. Chcę ze sobą zabrać 30 dzieci. Ich uśmiech to będzie najlepszy prezent, jaki mógłbym sobie w tym dniu wymarzyć. 

Karol Walas Odkrywca Niesamowitego

Za każdy ufundowany bilet jestem Ci ogromnie wdzięczny!

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Odkrywka z siedzibą w Bytomiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji darowizny, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu wysyłania informacji o działalności Stowarzyszenia. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, zaś w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail niezbędne do zrealizowana darowizny

PRZELEW TRADYCYJNY:

Odkrywka
ul. Gliwicka 8/9
41-902 Bytom

NR KONTA : 44 1240 4849 1111 0010 7209 7189

PRZELEW Z ZAGRANICY:

  • POTRZEBUJEMY ZEBRAĆ 375 zł 400%

tyle zebraliśmy do tej pory