Gdy będę duży, zostanę policjantem, strażakiem, biznesmenem, lekarzem… Będę pracował w sądzie, będę miał wielką firmę, będę pomagał ludziom… Gdy będę duża, zostanę nauczycielką, piosenkarką, podróżniczką, modelką… Będę zarabiała dużo pieniędzy, będę leczyła zwierzęta, będę miała swoje biuro…

Gdy myślimy o przyszłości dzieci, myślimy głównie o tym, jaki zawód będą pełnić. A równie ważne, a może nawet ważniejsze jest to, jakimi będą ludźmi.

Stworzyliśmy REPUBLIKĘ DZIECIĘCĄ. Drugiej takiej nie ma w całym kosmosie. To właśnie tutaj dzieci będą uczyć się nie tylko tego, by spełniać swoje marzenia i by robić w życiu to, co kochają, ale również tego, jak być samodzielnym, odpowiedzialnym i po prostu dobrym człowiekiem. Pokażemy im, że potrafią poprowadzić WŁASNE PAŃSTWO, a skoro są w stanie robić takie rzeczy, to w życiu będą w stanie zrobić wszystko. To tu odkryją, jak wiele daje współpraca i jak cenna jest gra zespołowa, a nie rywalizacja. To w tym miejscu będziemy mówić głośno o prawach dziecka i promować ich przestrzeganie. By każdy mały Obywatel mógł powiedzieć:

Gdy będę duży, będę szczęśliwy. Gdy będę duża, będę szczęśliwa.

Dzisiaj prosimy Cię o pomoc w otwarciu Republiki. Potrzebujemy 4 000 zł, by zacząć jej działalność. Te pieniądze w całości przeznaczymy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, bez których ani rusz: książek i gier edukacyjnych, puf do siedzenia, tablic, regałów. Rzeczy, które będą służyły naszym małym Obywatelom.

Każde wsparcie zmienia mały świat dzieci i wielki świat nas wszystkich.

Za każde z całego serca dziękujemy.

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Odkrywka z siedzibą w Bytomiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji darowizny, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu wysyłania informacji o działalności Stowarzyszenia. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, zaś w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail niezbędne do zrealizowana darowizny

PRZELEW TRADYCYJNY:

Odkrywka
ul. Gliwicka 8/9
41-902 Bytom

NR KONTA : 44 1240 4849 1111 0010 7209 7189

PRZELEW Z ZAGRANICY:

  • POTRZEBUJEMY ZEBRAĆ 4 000 zł 112%

tyle zebraliśmy do tej pory