Obok nas są dzieci, które potrzebują Bohatera.

A by zostać Bohaterem Dzieci wcale nie trzeba tak wiele…

Czasem wystarczy wygonić potwora z szafy, który straszył w nocy, albo znaleźć zaginioną zabawkę, zdjąć kota z drzewa, albo złapać balon, który właśnie odlatywał poza zasięg małych rączek…

A czasem kupić książki do szpitalnego oddziału, zafundować wyjście do kina albo pomóc spełnić marzenie o wyjeździe z rodziną na wakacje… Marzenie, które miało być przekreślone. Kupić wyprawkę na przyjście małego człowieka, plecak do szkoły, pomóc w opłaceniu leczenia czy rehabilitacji…

Rozpoczynamy kolejny rok naszej ODKRYWCZEJ PRACY i chcemy zrobić dla dzieci jeszcze więcej – pomagać im samym oraz ich rodzinom. Wiele mamy na to pomysłów i wiele mamy też sił, by te pomysły zrealizować. Brakuje nam funduszy. By było to możliwe, potrzebujemy Twojego stałego, comiesięcznego wsparcia, które pozwoli nam zrobić dla dzieci o wiele więcej niż dotychczas.

Czyli co?

Wiecie, że u nas zawsze liczy się konkret. Dzięki Twojemu wsparciu:

  • będziemy prowadzić autorskie zajęcia dla przyszłych rodziców w szkole rodzenia,
  • rozpoczniemy indywidualną pracę z dziećmi, które tego potrzebują,
  • przygotujemy darmowe kursy online oraz e-booki, które pomogą rodzicom i nauczycielom towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata, ale i jeszcze lepiej się z nimi komunikować i lepiej je rozumieć,
  • przeprowadzimy autorski program praktyk dla studentów, podczas których przyszli pedagodzy nie będą robić dla nas kawy, a będą faktycznie uczyć się i zdobywać nowe umiejętności,
  • będziemy stale rozwijać Republikę Dziecięcą, przeprowadzając w tym roku zupełnie nowy program zajęć, dzięki któremu dzieci będą uczyły się samodzielności, empatii i odpowiedzialności. A Twoja pomoc zapewni również nowe materiały do pracy dla dzieci (papier, kredki, mazaki czy farby), nowe książki, gry planszowe, ale również poczęstunek dla każdego dziecka.
  • będziemy działać doraźnie, gdy będzie taka pilna potrzeba. To sytuacje losowe lub bardzo trudne. Czasami chodzi o wyprawkę dla niemowlaka, czasem o opłacenie wycieczki szkolnej, a czasem o specjalną pomoc w nauce. Dzięki Tobie będziemy mogli zadziałać szybko.
  • stworzymy przestrzeń dla wolontariuszy – tak by oni również mogli się rozwijać i wzrastać poprzez pomaganie innym,
  • i co najważniejsze – będziemy dążyć do znalezienia własnego lokalu – miejsca, w którym będziemy mogli realizować wszystkie nasze szalone pomysły zmieniania świata i które zawsze będzie otwarte dla Was i dla dzieci.

Dlatego prosimy Cię dzisiaj o nietypowe wsparcie

Bądź z nami przez cały rok tej pracy i dołącz do naszego zespołu Bohaterów Dziecięcych.
Wybierz poniżej kwotę Twojej stałej comiesięcznej pomocy.

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Odkrywka z siedzibą w Bytomiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji darowizny, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu wysyłania informacji o działalności Stowarzyszenia. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, zaś w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail niezbędne do zrealizowana darowizny

Chcesz wiedzieć więcej?

Klub Bohaterów Dzieci - co to jest?

Klub Bohaterów Dzieci to program dla regularnych Darczyńców Stowarzyszenia Odkrywka.

Bohaterowie zgadzają się, by ich konto było co miesiąc obciążane zadeklarowaną kwotą, dzięki czemu możemy działać skuteczniej i na większą skalę.

W zamian za to Stowarzyszenie Odkrywka dziękuje im z całych sił, wysyła gadżety, prezenty i materiały informujące o swojej działalności. Razem z Bohaterami zmieniamy świat dzieci na lepszy.

Jak ustawić cykliczną darowiznę?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki film, w którym pokazujemy, jak w prosty sposób ustawić regularną darowiznę i dołączyć do Klubu Bohaterów Dzieci.

 

Czy płatność będzie pobierana automatycznie z mojego konta?

Tak. Po wypełnieniu formularza, w każdym miesiącu trwania subskrybcji będzie przekazywane wsparcie. Nie trzeba robić tego samemu w każdym miesiącu.

W razie problemów z przekazaniem płatności – zajrzyj TUTAJ.

Czy mogę zrezygnować w każdym momencie?

Tak. Rozumiemy doskonale, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, dlatego każdy Darczyńca może zrezygnować z regularnego wsparcia. Instrukcję jak to zrobić, znajdziesz TUTAJ. W razie problemów prosimy zadzwonić do Stowarzyszenia – 791-696-810.

DZIĘKI, ŻE JESTEŚ Z NAMI!